Lavabo Tıkanıklığı Açma

  • Anasayfa > Lavabo Tıkanıklığı Açma

Makine İle Kırmadan Tıkalı Gider Kanal Açma:

Malatya Su Tesisatçısı,  sizlere daha hızlı ve konforlu çözüm ulaştırmayı hedeflemektedir. Makine ile Kırmadan Tıkalı Kanal Açma Servisi, bu amaçla hizmete sunulmuştur. Tıkalı Kanal Açma Servisi, Robot Makineler kullanarak tıkalı tuvalet, banyo mutfak balkon gibi tıkalı tesisat giderleri, pis su boru ve pimaşları kolayca kırmadan açabilecek ekipmana sahiptir. Bir telefon ile size yönlendireceğimiz ekibimiz sayesinde siz rahatınıza bakarken sorunlarınız profesyonelce çözümlenmektedir.

Tıkalı Tuvalet Gideri Açma

Malatya Tıkalı Tuvalet Açma Servisimiz Malatya genelinde tıkalı taşmış tuvalet gibi son derece can sıkıcı durumlara kırmadan robot makine ile açarak kolay ve profesyonel çözümler getirmektedir.

Tuvalet taştı, tuvalet tıkandı, tuvalet su akmıyor, tuvaletten su çıkıyor, tuvalet geri bastı tesisat tıkandı gibi birçok sorunlarda sizlere profesyonel çözümler getirmekteyiz.

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım

Tuvalet Alafranga (Klozet) ve Alaturka modelleri olmak üzere iki kısıma ayrılırlar. Tıkanıklık sebepleri ve açma yöntemleri aynıdır. Ancak çoğu zaman Klozet tipi tuvaletlerin  “S” tenilen kısımları dar kafesli olduğundan Robot Makinenin aparatı geçmemektedir, bu sebeple klozet yerinden sökülerek boru tıkanıklığı açılmaktadır.