Malatya Su Kaçak Tespiti

Yeni teknolojiler sayesinde su kaçağı tespiti yapmak son derece kolay ve zahmetsiz bir işlemdir. Termal kameralı görüntüleme cihazlarıyle beraber akustik ses dinleme ve nem ölçer cihazlarını kullanarak çok kısa bir süre içerisinde su kaçağının oluştuğu yeri tespit ediyoruz. Üstelik tespit işlemi yaparken hiçbir yeri kırıp dökmüyoruz.

Su kaçağı tespit edilen bölge ufak bir tadilat ile tamir ediliyor. Bu sayede hem paradan hemde zamandan kazanırsınız. Su tesisatçılığı uzmanlık ister. Malatya Su Tesisatçısı olarak 10 yılı aşkın bir süredir su tesisatı konusunda hizmet veriyoruz.

Kırmadan Dökmeden Su Kaçak Tespiti

Su Kaçağı tespiti sırasında kesinlik kırma dökme yapmıyoruz. Son teknoloji cihazlar ile yaptığımız su kaçağı tespiti sayesinde, su kaçağının oluştuğu yeri nokta atışı tespit ediyoruz. Tespit edilen bölgelerde ufak bir tadilat ile sorununuzu kısa bir süre içerisinde çözüyoruz.

Ekonomik Fiyatlar

Kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde probleminiz kısa bir süre çözülüyor ve ekonominize de ciddi bir katkısı oluyor. Son derece uygun servis ücretleri sayesinde gönül rahatlığı ile su tesisat hizmeti alabilirsiniz. Bilgi almak için telefon açmanız yeterli.

Su Kaçakları Yüksek Faturaya Neden Olur

Su kaçağı hemen onarılmaz ise zamanla sızıntı yapan bölge basıncın etkisi ile daha büyür. Duvar arasına akan sular alt komuşunuzun eşyalarına zarar verirken aynı zamanda sizede yüksek su faturaları gelir.Kaçağın oluştuğu yerlerde hijyen problemi oluştuğundan içtiğiniz temis suyunda mikroplu olabileceğini unutmayınız. 

Hem sağlınız hemde ekonominiz için su kaçaklarını zaman kaybetmeden tamir ettiriniz.