Tıkanıklık Açma

Tesisat tıkanıklıklarını kolay ve zahmetsiz bir biçimde gideriyoruz. Teknolojik cihazlar sayesinde tıkanıklığa neden olan cisimler ve oluşan bölgeyi çok kısa bir süre içerisinde tespit ediyoruz.

Robot görüntüleme cihazları sayesinde el yordamı ile ulaşılamayacak uzunluktaki gider tesisatını görüntüleyerek tıkanıklığın olduğu bölgeyi önce tespit ediyoruz.

Daha sonra yine özel cihazlar ile en uzak noktalara kadar ulaşarak tıkanıklığa neden olan cisimleri yok edilerek gider bölümünde oluşan tıkanıklığı yok ediyoruz.

Tuvalet, Mutfak, Banyo Tıkanıklıklarına Kökten Çözüm
Tıkanıklıkları açmak için kullandığınız kimyasallar her zaman çözüm değildir. Bilinenin aksine kullanılan kimyasallar gider hatlarında tehlikeli sızıntılar oluşturabilir. Geçici bir çözüm gibi gözüksede ileride daha büyük sorunlara yol açar.

Pis Kokulara Dikkat
Tıkanıklığı giderilmeyen bölümler ev veya işeriniz içerisin pis kokular yayarken aynı zaman ortamda bulunan havayı soluyarak sağlınızı ciddi derecede tehlikeye atarsınız. Gider tıkanıklıkları aynı zamanda bakteri yuvası oluşturur. Özellikle küçük çocukları olan ailelerimizin mutlaka dikkat etmesi gerekir.

En Uzak Noktalara Dahi Ulaşım
Kullanmış olduğumuz robotik cihazlar sayesinde el yordamı ile uzanamayacağınız en uzak ve en dar noktalara dahi ulaşıyoruz. Bu sayede komple gider tesisatını sökmek yerine sorunun oluştuğu gerçek noktayı tespit ediyoruz.

Gider tıkanıklığını kullanmış olduğumuz teknolojik cihazlar yardımı ile çözdüğümüzden hem zamandan hemde paradan tasarruf etmiş olursunuz.